20-22 kwietnia 2018, Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

To już IV odsłona Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT ! Celem wydarzenia jest propagowanie wiedzy z zakresu zarządzania projektami i produktami, analizy, przywództwa i kompetencji miękkich w branży IT, a także narzędzi dla jakości oprogramowania.

Uczestnicy będą mieli okazję zgłębić wiedzę i wymienić się doświadczeniami w trakcie warsztatów, wykładów i sesji dyskusyjnych, prowadzonych przez praktyków z branży IT.

ŚCIEŻKI

beAgile beProductManager beLeader beAnalyst1 beAnalyst2 beTech beTester beDataAnalyst

HARMONOGRAM

{{day.DayDescription}}

{{path.Path}}
{{item.StartTime}} - {{item.EndTime}} {{item.Type}}: {{item.Speakers}} {{item.Name}} opis
{{path.Path}}
{{item.StartTime}} - {{item.EndTime}} {{item.Speakers}}; {{item.Type}}: {{item.Name}} wymagania {{item.Requirements}} opis

Formularz rejestracji

Zaznacz w harmonogramie interesujące Cię warsztaty i uzupełnij poniższe pola. Po wybraniu warsztatu jest on dla Ciebie zarezerwowany, ale rezerwacja ważna jest maksymalnie 25 minut od otwarcia formularza. Prosimy, nie odświeżaj ani nie zamykaj tej strony dopóki nie przejdziesz przez cały proces - inaczej cały postęp zostanie utracony, a miejsca pozostaną zablokowane do czasu samoczynnego wygaśnięcia rezerwacji.

Potrzebujesz fakturę?

Wejściówka typu studenckiego:

Wypełnij wszystkie zaznaczone pola!

Ceny biletów dla studentów - 69 zł, dla pozostałych uczestników - 129 zł .
Bilet obejmuje uczestnictwo w warsztatach wybranych podczas rejestracji.

Wstęp na wykłady jest darmowy i nie podlega rejestracji.

Masz jakieś pytanie?

Pisz śmiało na adres beit@zarzadzanieit.com lub odezwij się do nas na Facebooku

PRELEGENCI

Monika  Perendyk

Monika Perendyk

współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań
Analityk, trener, wykładowca na Politechnice Warszawskiej
Ilona  Konitz

Ilona Konitz

Sii Poland
Lead Business Analyst
Dorota  Szponikowska

Dorota Szponikowska

NET PC sp. z o.o.
IT Analyst
Krzysztof  Wyrzykowski

Krzysztof Wyrzykowski

NET PC sp. z o.o.
Project Manager
Marek  Kołodziejczyk

Marek Kołodziejczyk

Software Development Academy
Product Manager, Analityk Biznesowy
Mikołaj  Kortalla

Mikołaj Kortalla

Currenda Sp. z o.o.
Analityk/Product Owner
Michał  Wolski

Michał Wolski

MODESTO
Konsultant zarządzajacy
Aneta  Kobylińska

Aneta Kobylińska

MVProject
Analityk biznesowy
Hanna  Tomaszewska

Hanna Tomaszewska

Analiza IT
Analityk biznesowy
Elena  Zhukova

Elena Zhukova

Lufthansa Systems Poland
Business Analyst
Miłosz  Musialik

Miłosz Musialik

Goyello
Business Analyst
Beata  Bednarczyk

Beata Bednarczyk

Gdańska Fundacja Kształcenia Menadżerów
Senior consultant
Wojciech  Parteka

Wojciech Parteka

Gdańska Fundacja Kształcenia Menadżerów
Dyrektor klientów strategicznych
Michał  Błaszak

Michał Błaszak

Ciklum sp. z o.o.
Section Manager R&D
Maciej  Stępa

Maciej Stępa

Profit Plus
CEO
Marysia  Lachowicz

Marysia Lachowicz

wyGRAmy
Project Manager and Agile
Artur  Zawadzki

Artur Zawadzki

wyGRAmy
PM trainer
Damian  Winczewski

Damian Winczewski

Quantum Lab
Scrum Master
Przemysław  Witka

Przemysław Witka

Intel Corporation
Agile Coach/ Scrum Master
Wòjcech  Makùrôt

Wòjcech Makùrôt

infoShare Academy
Agile Coach, Scrum Master
Mirosław  Dąbrowski

Mirosław Dąbrowski

Project Management Institute Poland Chapter
VP of IT, Board Member
Olga  Springer

Olga Springer

SentiOne
Product Manager
Tomasz  Tomaszewski

Tomasz Tomaszewski

Rocket Studio sp. z.o.o
Mobile & Web Product Management Consultant
Jan  Wieremjewicz

Jan Wieremjewicz

Dynatrace
Technical Product Manager
Adam  Michalski

Adam Michalski

Dynatrace
Product Designer
Przemysław  Pipiora

Przemysław Pipiora

GetResponse
Product Manager
Patryk  Sudnik

Patryk Sudnik

AirHelp
Product Manager
Maciej  Chmielarz

Maciej Chmielarz

Amazon
Software Development Engineer In Test
Michał  Ożibko

Michał Ożibko

Sii Poland
Test Architect
Michał  Ślęzak

Michał Ślęzak

WhatClinic.com
Software Developer In Test
Karol  Gierszewski

Karol Gierszewski

GOYELLO Sp. z o.o
Software Tester
Bartosz  Rychlicki

Bartosz Rychlicki

Quantum Lab
CEO & Founder
Piotr  Januszewski

Piotr Januszewski

Quantum Lab
Junior AI specialist
Mariusz  Gil

Mariusz Gil

Source Ministry
Owner
Damian  Melniczuk

Damian Melniczuk


Arkadiusz  Gutkowski

Arkadiusz Gutkowski

Starsoft / AVEVA
C# Developer
Wojciech  Bilicki

Wojciech Bilicki

OKE Poland Sp. z o.o.
Software Engineer
Maciej  Rogacewicz

Maciej Rogacewicz

APR24
Project Leader
Piotr  Gankiewicz

Piotr Gankiewicz

Noordwind Software Services
Software Engineer
Mikołaj  Lewandowski

Mikołaj Lewandowski

STX NEXT
Python Developer
Bartosz  Gatz

Bartosz Gatz

Dynatrace
Product Manager
Krzysztof  Piotrowicz

Krzysztof Piotrowicz

Intel Corporation
Software Engineer
Marcin  Gora

Marcin Gora

Atos
Program Manager
Katarzyna  Jastrzębska

Katarzyna Jastrzębska


Frontend Developer
Andrzej  Tomaszewski

Andrzej Tomaszewski

GetResponse
Product Manager

PARTNERZY

MAPA

Wszystkie wykłady i warsztaty odbędą się na Politechnice Gdańskiej (ul. Narutowicza 11/12), w budynku nowego wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki (Nowe ETI).



ORGANIZATORZY

Damian  Winczewski

Damian Winczewski

Koordynator BeIT'18
Wojciech  Buława

Wojciech Buława

Wicekoordynator BeIT'18
dr inż. Jakub  Miler

dr inż. Jakub Miler

Opiekun formalny z ramienia PG
Justyna  Fiałkowska

Justyna Fiałkowska

Koordynator beAgile
Magdalena  Leżała

Magdalena Leżała

Koordynator beProductManager
Michał  Nagórski

Michał Nagórski

Koordynator beLeader
Anna  Ślubowska

Anna Ślubowska

koordynator beAnalyst
Natalia  Krasicka

Natalia Krasicka

Koordynator beAnalyst
Patryk  Podworski

Patryk Podworski

Koordynator beTech
Paulina  Möller

Paulina Möller

Koordynator beTester
Krzysztof  Miazek

Krzysztof Miazek

Koordynator BeDataAnalyst
Maksymilian  Operlejn

Maksymilian Operlejn

Koordynator wykładów
Natalia  Madalińska

Natalia Madalińska

Koordynator ds PR
Marcelina  Bulczak

Marcelina Bulczak

Manager ds PR
Margarita  Menjega

Margarita Menjega

Manager ds PR
Anna  Gozdan

Anna Gozdan

Manager ds FR
Kinga  Buczkowska

Kinga Buczkowska

Manager ds FR
Michał  Bosak

Michał Bosak

Manager ds FR
Robert  Nowicki

Robert Nowicki

Manager ds FR
Krzysztof  Piotrowicz

Krzysztof Piotrowicz

Koordynator zespołu IT
Joanna  Woźna

Joanna Woźna

Członek zespołu IT
Grzegorz  Strelczuk

Grzegorz Strelczuk

Członek zespołu IT
Patryk  Podworski

Patryk Podworski

Członek zespołu IT
Marcin  Kubiak

Marcin Kubiak

IT/Logistyka

KONTAKT

Nie chcesz przegapić naszych warszatów?
A może nie chcesz, żeby umknęła Ci informacja o kolejnym wydarzeniu?
Zapisz się do newslettera!